Главная страница » ВІРТУАЛЬНИЙ ІГРОВИЙ АПАРАТ LAND OF GOLD З БОНУС-ФУНКЦІЯМИ

ВІРТУАЛЬНИЙ ІГРОВИЙ АПАРАТ LAND OF GOLD З БОНУС-ФУНКЦІЯМИ

Структура і технічні параметри апарату

Ігрове поле віртуального слота має незвичайну структуру: 3-4-4-4-3. На 5 барабанах можуть випасти 576 варіантів комбінацій. Щоб почати грати, потрібно вибрати номінал монети від 0,01 до 2. На один спін в ігровому апараті Країна Золота можна поставити мінімум 0,4 кредиту. Максимальна ставка на гру буде дорівнює 80 кредитам.

Передбачений автоматичний режим гри. Також можна включити прискорені спини. Для цього на панелі управління треба натиснути кнопку «Turbo Mode».

Стандартних ліній тут немає. Виграшні комбінації будуються зліва направо з 3 і більше однакових знаків. Картинки повинні розташовуватися на сусідніх барабанах.

Прості символи і коефіцієнти виграшів

Найбільше виплат принесе горщик із золотом. Цією зображенні відповідають множники 80, 300 і 1500. Символи з веселкою оплачуються в розмірі 45, 150 або 750 ставок. Зображення конюшини наділені коефіцієнтами від 30 до 500, а підкови – 5-250. За ланцюжка із золотою арфою буде виплачено від 5 до 250 монет.

Якщо перераховані символи повністю займуть барабани 2, 3 і 4, гравець отримає рандомний грошовий приз. Він дорівнює загальній ставці, помноженій на коефіцієнт 5-25. Нагорода за стекірованние знаки підсумовується зі звичайними виграшами. Також на екрані з’являються номінали карток. За них буде нараховано від 5 до 100 кредитів.

Спеціальні знаки віртуального ігрового слота

Як Вайлда зображений логотип азартної гри Land Of Gold. Сам по собі цей знак не оплачується. Wild замінює все картинки, за винятком спеціальних символів. Бонусний знак представлений у вигляді мухомора. Він випадає тільки на першому та п’ятому барабанах віртуального слота.

Лепрекон – це Scatter ігрового автомата. Цей символ не приносить виплати, так як з’являється не на всіх барабанах ігрового поля. Одночасне випадання Скаттер на барабанах 2, 3 і 4 запускає бонусну опцію «Lucky Spins Free Games». Користувач може виграти тут необмежену кількість безкоштовних обертань. Щоб визначити кількість фріспінов і призовий множник, треба крутити колесо удачі. Вирощують колесо можна до тих пір, поки не попадеться напис «Collect». Якщо на барабанах 2, 3, 4 знову випадуть 3 зображення лепрекона, гравець отримає ще 5 фріспінов.

Особливості та правила бонусного раунду

Коли на 1 і 5 барабанах виявляються мухомори, починається призова гра «Golden Coins Bonus». Гравцеві потрібно змушувати лепрекона стрибати, щоб той збирав золоті монетки. Щоб персонаж підстрибнув, треба клікнути по капелюшку мухомора. За кожну золоту монету нараховується грошовий приз.

У бонусному раунді можна виграти джекпот, розмір якого вказано у верхній частині дисплея. Щоб його отримати, потрібно зібрати 3 листочка конюшини. Якщо в попадеться ворон, раунд завершиться. Отримані призи будуть нараховані на баланс гравця.

Основні переваги онлайн-апарату такі: Wild, безкоштовні спини з додатковим множником, стекірованние символи і бонус-гра з можливістю виграти джекпот. Зіграйте онлайн в Land Of Gold на сайті казино.

Повернутись вверх
Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять