Главная страница » THE INVISIBLE MAN – ІГРОВИЙ АВТОМАТ З ПРИВАБЛИВИМИ ВИГРАШАМИ

THE INVISIBLE MAN – ІГРОВИЙ АВТОМАТ З ПРИВАБЛИВИМИ ВИГРАШАМИ

Сьогодні сучасні казино та ігрові автомати з виведенням коштів дозволяють виводити гроші моментально. Однак спочатку їх необхідно виграти. Для цього краще за інших підходить ігровий апарат від розробника NetEnt – Людина-Невидимка. Він був створений за мотивами однойменного роману Герберта Уеллса. Виробник серйозно підійшов до розробки, домігшись максимально можливого відповідності персонажів і всього сюжету.

Особливості гри на онлайн автоматі The Invisible Man

Щоб почати грати в платному режимі на автоматі The Invisible Man , необхідно розібратися з нюансами управління онлайн апаратом. У пятібарабанном слоті можна змінити кількість активних ліній – двадцять. Зате легко керувати сумою ставки. На 1 лінію можна ставити від 0,01 до 5 кредитів. Цей параметр кнопками + і – в полях «Гідність монет» і «Рівень».

По центру розташовані три основні кнопки. «Автогра» необхідно для запуску автоматичного режиму, «Максимальна ставка» дозволяє відразу активувати найбільшу суму, а між ними розміщена кнопка для ручного запуску спина.

Складові таблиці виплат ігрового апарату Людина Невидимка

Рівно половина базових символів – це гральні карти (від 10 до Туза). Вони дають можливість розраховувати на коефіцієнти від 2 до 100. Всі інші піктограми – це портрети героїв твору:

  • Місіс Гол;
  • Містер Холл;
  • Доктор Кренлі;
  • Артур Кемп;
  • Флора Кренлі.

У комбінацій за участю Флори найбільші коефіцієнти. П’ять таких картинок дозволяє примножити розмір ставки в 500 разів.

У грі передбачено два Вайлда. На одному зображений поліцейський (випадає на 1 барабані), на другому – Гріффін (з’являється на 5 барабані). Вони не тільки змінюють інші картинки, а й запускають ре-спини з переміщенням персонажів на один барабан вліво або вправо. Повторні обертання не припиняться, поки персонаж не вийде за межі ігрового поля.

Одночасне перебування двох Диких символів гарантує 10 безкоштовних обертань. При цьому самі Вайлд можна буде знайти абсолютно на будь-якому барабані під час фрі спинив.

Такі фішки The Invisible Man – це відмінна можливість примножити свій баланс. Якщо фортуна буде з вами, то виграшні комбінації випадуть вам в кожній грі!

Повернутись вверх
Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять