Главная страница » ІГРОВИЙ СЛОТ GNOME WOOD – ГРАЙТЕ ОНЛАЙН ЗА ВИГРАШІ

ІГРОВИЙ СЛОТ GNOME WOOD – ГРАЙТЕ ОНЛАЙН ЗА ВИГРАШІ

Магічні предмети гнома, таємничі камені і сам чарівний герой зустрічаються гравцеві на барабанах ігрового слота Gnome Wood. Оригінальний принцип переміщення Вайлд-символу в сусідній стовпець з запуском ре-спинив дозволить за одну гру зібрати кругленьку суму виграшів без повторного списання з балансу. Маленький лісовий чарівник раз у раз показується з земляного будиночка. Він доповнює вигідні функції гри красивою анімацією. Якщо ви віддаєте перевагу прибуткові гри на ігрових автоматах , не пропустіть Ліс Гнома з частим появою Диких знаків і почніть заробляти онлайн.

Геймплей і сюжет онлайн апарату Ліс Гнома

Перший реліз Gnome Wood відбувся у вересні 2017. В основі геймплея – лісова життя маленького гнома. У персонажа є багато чарівних артефактів (книга, чан із зіллям, магічна паличка і лампа), які з’являються на котушках разом з незвичайними каменями. Гном відкриває дверцята своєї землянки і демонструє гравцеві трюки з Вайлд на ігровому дисплеї. Будь-який з двох Диких символів після появи на екрані запускає ре-спин. При цьому Wild переміщається на один стовпець вліво. Також лісовий житель, може запропонувати 4 рази подвоїти кожну нагороду в ризик-турі з вибором чарівного казанка.

Технічний опис ігрового автомата Gnome Wood

Максимальний виграш в слоті Ліс Гнома – 250000 монет. Гра відрізняється дуже високою волатильністю. Незважаючи на довге очікування фріспінов, геймплей балує частим появою символу Wild з запуском ре-спинив. Виграші основний гри не великі, але досить часті. Показник повернення грошей в середньому досягає рівня 96.63%. При найнижчою ставкою один запуск котушок обійдеться геймеру всього в 0,25 у.о.

Інструкція новачкові з управління слотом Gnome Wood

Новому гравцеві на автоматі потрібно, перш за все, навчитися керувати ставкою, особливо, якщо він збирається грати в клубі на реальні гроші. Для запуску спина по відрегульованим ставкою необхідно:

  • вибрати вартість кнопкою «Stake»;
  • натиснути на великий круглий камінь з круговою стрілкою.

Решта кам’яні кнопки на землі запускають режим Автогри, автоматично включають найвищу вартість спина, дозволяють подвоїти виграш в ризик-грі. Gnome Wood привертає гравців яскравим сюжетом, цікавою механікою ре-спинив і можливістю вигравати безкоштовні спини.

Повернутись вверх
Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять